Co nabízíme » Tanec Živlů


Tanec Živlů

Tanec Živlů je založen na spontánním a intuitivním tanci, který má rozvojový přesah. Tento koncept spojuje požitek ze samotného tance s duševní „prací“ a zkoumáním životních témat. Kombinuje se zde volný prostor pro Vaše vlastní tvoření s nabídkami od dvojice průvodců k účasti na individuálních či skupinových zážitcích.


Provedeme Vás naladěním se na tělo a prostorem pro Vaše zkoumání, při kterém využijeme prvky tanečně-pohybové terapie a rituálů. Bezpečný prostor pro autentické bytí v pohybu nám dovolí zažít sebe sama v naší plné přirozenosti, svobodě a síle. Povedeme Vás k prohloubení kontaktu s Vaším tělem a jeho moudrostí. Společně shodíme okovy z našeho těla, a necháme ho tvořit cokoliv, co v danou chvíli potřebuje. Tělo ví nejlépe, co je pro nás dobré a co potřebujeme zažít.

Tanec Živlů je vhodný i pro „netanečníky“ a dokonce ideální pro ty, kteří rádi tančí a něco jim brání v účasti na tradičním tanečním kurzu. Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti s tancem. Neučíme se zde žádné kroky ani sestavy. V tomto prostoru nic nehodnotíme a není zde možnost dělat něco „špatně“.

Pravidelná setkání jsou otevřená pro všechny zájemce a konají se každé úterý od 18 do 20 hodin.

Dále pořádáme celodenní workshopy s přesahujícím tématem. Nejbližší termíny:

10. 2. s tématem ZNOVUZROZENÍ

Zde se můžete přihlásit k odběru připravovaných akcí nebo zobrazit kalendář akcí.

Tvorba webových stránek Designsoft.cz