Co nabízíme » Léčivý Prostor


Léčivý Prostor

Do tohoto prostoru zveme podpůrné síly přírody, které nám pomáhají vytvořit léčivé pole. Pomocí naladění se na Vaše tělo se spojíte se svým nitrem a v tomto posvátnem prostoru Vám pak Vaše vědomí ukáže to, co potřebujete aktuálně zažít na Vaší cestě životem. Klíčovým prvkem tohoto prostoru je bezpečí a přijímání projevů života bez hodnocení.

 

Hlavním kanálem, kterým k nám budou přicházet léčivé zážitky, je tělo a autentický pohyb vycházející z Vašich vnitřních impulsů. Vaše vědomí k Vám bude promlouvat také skrze pocity, myšlenky, obrazy a znamení přicházející z vnějšího světa.

Klíčovým prvkem tohoto prostoru je bezpečí a přijímání projevů života bez hodnocení – můžete zde být plně sami sebou a dovolit si prožít jakýkoliv pohyb a emoce potřebujete.

Podporou nám budou kromě léčivého pole také rostlinní pomocníci v podobě vykuřovadel a esenciálních olejů, spolu s hudebními nástroji jako jsou chřestidla, zvonkohry a šamanské bubny.

Prostor k pohybu bude doprovázet hudba všech kultur, která nás spojí s rozličnými kvalitami Života a zavede do mnoha zákoutí naší psychiky.

Pravidelná setkání jsou otevřená pro všechny zájemce a konají se každé pondělí od 16 do 18 hodin.

Zde se můžete přihlásit k odběru připravovaných akcí nebo zobrazit kalendář akcí.

Tvorba webových stránek Designsoft.cz