Individuální terapie

(možnost individuální terapie zatím poskytuje pouze Marek)

Při individuálním setkání Vám budu průvodcem a podporou na Vaší cestě k sebepoznání. Naše spolupráce může mít různé podoby podle toho, jaký způsob práce Vám bude vyhovovat a podle Vašeho záměru.

Formální zázemí pro mou práci mi poskytlo pětileté magisterské studium psychologie a psychoterapeutický výcvik (2 roky) ve směru tanečně pohybové terapie. Mou práci obohatilo také zkoumání somatické psychoterapie, biosyntézy, vědomého tance a šamanských praktik. Nicméně hlavně mě učil život, příroda a má cesta sebepoznání.

  • Můj přístup je celostní a pracuji se všemi složkami lidského prožívání od tělesné, přes psycho-sociální až ke spirituální složce. Energetickou složku prožívání považuji za běžnou součást lidské zkušenosti, nicméně s ní nepracuji přímo.
  • V naší spolupráci může být výraznou složkou práce s tělem a s autentickým pohybem, zároveň terapie může probíhat "klasickým" verbálním způsobem.
  • Kromě pohybu a rozhovoru můžeme využívat prvky meditace, imaginace, arteterapie, spontánního tance a rituálů.
  • Způsob spolupráce najdeme společně a může se měnit v závislosti na Vašich aktuálních potřebách.

Cena individuálního setkání je 350 korun na hodinu.

Pokud Vás možnost individuálního setkání zaujala nebo máte jakékoliv další dotazy, neváhejte se na mě obrátit na emailové adrese info@moudrostprirody.cz nebo telefonním čísle 773 270 794.

Marek

 

Zde se můžete přihlásit k odběru připravovaných akcí nebo zobrazit kalendář akcí.

Tvorba webových stránek Designsoft.cz